Fetret

Konusu 'Televizyon Dünyası' forumundadır ve ucaksever tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ucaksever

ucaksever Member

Aldığı Beğeni:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Dün TRT1'de izledim. Güzel ve anlamlı bir belgesel olmuş. Tarz olarak pek ilgimi çekmeyen türdür ama ülkemizin yakın tarihinde yaşadığı siyasi olayları ele almış olmasıyla dikkatimi çekti. O dönemin tanıklarının da konuşmacı olarak belgeselde yer almaları ortaya tamamen gerçekçi bir iş çıkarmış. Hepimizin dersler alacağını düşündüğüm ve fayda sağlayacak bu belgeseli vakit bulursanız seyredin. Şimdiye kadar 3 bölümü yayınlandı yanlış hatırlamıyorsam.. Her bölümünde insan kahroluyor. O yılların karanlığı, adeta bir bataklık gibi oluşu çok acı. Dileğim aynı şeyler tekrar yaşanmaz, yaşatılmaz.

1. bölüm video linki:

2. kırıkkalemm

kırıkkalemm New Member

Aldığı Beğeni:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ya inanmıyorum dün belgesel için oturduk izliyoruz, sene 2015 hala elektrik gidiyor memlekette neyse, bende internet paketime acımadan açtım telefondan izledim şarjımın yettiği kadarıyla.
    Yarın tekrarını izleseydin önerileri gelebilir ama, ne yapayım yapım geciken bir şeyi izlemek bayatlamış ekmek gibi. O an izlemeliydim hele ki dönem belgeseli, gereken dersler çıkıyor valla dediğin gibi arkadaşım her bölümünde kahroldum acıyla izledim. Başarılı bir belgesel olduğu kesin. İsminin Fetret olması da pek anlamlı. :(

Sayfayı Paylaş