Hacamat İle Tansiyona SON

Konusu 'İş Dünyası' forumundadır ve hakanhurma tarafından 7 Kasım 2018 başlatılmıştır.

?

Bugüne kadar kaç defa hacamat yaptırdınız ?

 1. 1

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. 2 veya 2'den fazla

  oy sayısı 2
  100,0%
 3. Hiç yaptırmadım

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. hakanhurma

  hakanhurma Member

  Mesajlar:
  31
  Aldığı Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Günümüzde en yaygın rahatsızlıklardan biri olan tansiyonun modern tıpta tam olarak bir tedavisi yoktur. modern tıp tansiyon hastalarına kimyasal ilaç vererek tedavi değil, tam tersine daha büyük hastalıklara vesile olmaktadır. Bırakın iyileşmeyi var olan sağlığınızı dahi yitiriyorsunuz. Oysa oldukça ucuz ve uygulaması kolay bir yöntem olan hacamat ile tansiyona son verebilirsiniz.

  [​IMG]

  Kahramanmaraş Hekimzade Şubesine müracaat eden yüzlerce tansiyon hastası, doktor kontrolünde yapılan hacamat ile sağlıklarına kavuşmuşlardır. Kahramanmaraş hacamat merkezi olarak da bilinen bu şubede, modern tıpta çaresi olmayan birçok derde islami metotlarla doktor kontrolünde devalar sunulmaktadır. Türkiye' de sayılı olarak bulunan çok gelişmiş özel tıbbi cihazlarla doktor muayenesinden geçen hastalara, durumuna göre; hacamat, masaj, sülük ve bitkisel gıda takviyeleri yardımcı olunmaktadır.
  [​IMG]
  Başta Kahramanmaraş olmak üzere, G.Antep, Osmaniye , Hatay, Adana ve diğer illerden hacamat yaptırmak için özellikle tercih edilen Kahramanmaraş hacamat Merkezi, tüm resmi prosüdürlere uygun olarak hizmet vermektedir. Gerekli yetkinlik belgelerine sahip olan Kahramanmaraş Hacamat Merkezi, tıbbi cihaz donanımı ve hacamat yapmaya yetkili doktoru ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

  Kahramanmaraş Hacamat Merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için İslami Hacamat - Klinik Ortamda Check-up Hediyeli Hacamat adresini ziyaret edebilir, iletişime geçerek hacamat ile ilgili sorularınızı doktorunuza sorabilirsiniz. 3o yıllık deneyimi ile hacamat konusunda Türkiye'de öncü olan Kahramanmaraş hacamat merkezi siz değerli konuklarını ağırlamaktan onur duymaktadır.
   
  Last edited: 7 Kasım 2018

Sayfayı Paylaş