Hoca Efendinin muska defteri (Abrek Adige)

Konusu 'Forumex Günlüğünüz' forumundadır ve Abrek Adige tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Camdan Kalp

Camdan Kalp Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    Hep ekşın hep ekşın

2. Abrek Adige

Abrek Adige Active Member

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bugun misafirim var. Eski uyeleri andik.
    Şeffafımsı küçüğüm :)

Ekli Dosyalar:

3. Camdan Kalp

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    vav tesekkur ederim. ne zamandır gorusuyorsunuz onla

4. Camdan Kalp

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    ahah ö.m attin sandim hep de bildirim gelio napim yA[​IMG] :D

5. Abrek Adige

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    ara sıra bazı bazı işte bursada işi varmış bugün öyle sıcak bi tesadüf işte :D
    --- Mesajlar birleştirildi , 14 Eylül 2015 ---
    :D bilgisayar otur :D sırları ifşa etmekten pun atıcam sana :D

Camdan Kalp bunu beğendi.
  6. Camdan Kalp

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    yoo ne sırrı burda da yazmissn aynı şeyi zaten bi de foto atmış bak bak :D

7. Abrek Adige

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    neyse uyumam lazım sabah iş var

8. Camdan Kalp

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    geç kaldin bile iyi uykular :D

9. Abrek Adige

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    buralar sana emanet :D iyi geceler günlüğüme sahip çık. balici tinerci falan uğramasın :D

10. Camdan Kalp

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    777
    Ödül Puanları:
    113
    tabiki bakarim :D

11. Abrek Adige

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Selam günlük,
    evlenen buralardan uçup gidiyormuş gördüm ki oskide çoluk çocuğa karıştığından beri forumun uçsuz bucaksız sokaklarında kimsesiz kalmış eski yüz haricinde yine bildiğimiz gibi sanırım herşey..

sadece gidenler gidiyor. dönüp geldiğinde herşey aynımı kalıyor bilinmez. mesela iki kere spaceye basınca noktalamıyor klavye. bu kötü bi alışkanlık. uzun uzun yazmayalı çok uzun zaman oldu. okumak için aldığım bir sürü kitap var ama bayağıdır başladığım hiç bir kitabı bitiremez oldum. eskiden beni tanıyanlar durgunlaştığımı söylüyor. ben herşeyi al bir şansım olsun diye mırıldanabiliyorum içimden. durup düşününce çiçekleri solmuş bir bahçe gibi görüyorum kendimi. gitarı bile iki yıldır elime almamışım.

msn'li geceler vardı mesela oy oy oy.... insan herşeyi alt edebileceğini sanıyor ve bir adım daha yaşlandıkça, dahada somurtkan olup çıkıveriyor.

meselaa inandığım tüm değerlerin birer paçavra olduğunu gördüm son bir kaç ay içerisinde. giyindiğiniz giysilerin hepsinin dar gelmesi veya üzerinize olmaması gibi işte. vatan millet hoop reyiz aluuuo başgan yhaa tadında geziyordum hani hepsi boş çıktı sonra kimlik için yaşadım aynısını muallakta kalmış gibi yani... son olarak kırılan ayak din ayağıydı. bu bizim çok müslüman tipleri görünce sağda solda onlardan farklı olduğumu falan anladım onlar müslümansa ben değilim dedim gusüllenmekten bile vazgeçtim... allah yok demiyorum daaa bireysel çıkarlarım için hatırladığım bir tanrı ne kadar samimi görürdü beni bilmiyorum... belki daha öncelerde de tam olarak samimiyetle inanmış biri değildim. kendimle yüzleşmem biraz acımasız oldu. sonra sonra yaşamın amacını sorguladım :) geldiğim noktada kocaman bi çıkmaz. yarın için neden ? yada yaptıklarım için bir neden bulamadım.. her bir derin düşünce intiharın veya yaşamın gereksizliğinin doğrulamalı bir ispatıydı aslında. he diyeceksin ki senin canın tatlıdır yapmazsın sen böyle aptalca şeyleri.. şöyle kıyak bir sabaha uyanıp heyecanla yatağından çıkan tipler halen kaldımı bilmiyorum. sanırım bir ergenlik heyecanıydı bu. yaşandı gitti bitti..

yukarıdan aşağı bi bakınca kendime ulan amma karamsar bi tip olmuşum dedim ve bununla bitmediğini.

öyle işte canım sigara istedi ama iki yıldır içmiyorum. kilom 90a dayandı. damatlığım bile bir kaç kiloya üzerime olmayacak.. evlenip keti başı dağıttık.

gençlere ibret olsun

12. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    131
    Ödül Puanları:
    63
    noldu sana saçmalıyosun ;)

13. Abrek Adige

Aldığı Beğeni:
    85