KISA SAÇLILARA MUHTEŞEM MODELLER

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve handeturkmen tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. handeturkmen

handeturkmen Member

Aldığı Beğeni:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    KISA SAÇLILARA MUHTEŞEM MODELLER

Kısa saçlı hanımlar kestirirken kestirirler ama sonra da saçlarım kısa şekil veremiyorum, o model benim saçıma olmaz ya da benim saçımda güzel durmaz derler hep aynı tarzla ortalıkta dolaşırlar. Kısa saçlarımızı şekillendirirken zorlanır, istediğimiz şekil olmadığında saçlarımız neden kısa diye kendimize kızarız. Hanımlar bir şey söyleyeyim mi size aslında mükemmel saçlarınız var ve değişik modellerle o cevheri akıl almaz güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Hadi o zaman sizin için hazırladığız modellere bir göz atın.

Örgü modelleri olmuyor demeyin muhteşem göz alıcı modeller sizi bekliyor. Bakalım nasıl yapılıyormuş.

[​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]

Daha keskin hatlı uçuk modellere kestirdiyseniz dümdüz bir fön ile o hatları belli edin.

[​IMG] [​IMG]

Ya da asi bir tarzınız var ise renkli saçlarınız gibi işte artı bir hava katan ense tıraşları..

Kısa ama doğal bir görünüm istiyorum yine de derseniz hafif dalgalı bir fön yeterli olacak, asil ve feminen bir görünüm sağlayacaktır.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Erkek saçı kadar kısa ise sadece fırça darbeleri seksiliğinizin anahtarı..

Ya da kıvır kıvır saçlara ne dersiniz? Muhteşem değil mi ama?

[​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş