Manuel Özgeçmiş

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve AlperenDemir tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. AlperenDemir

AlperenDemir Pozitif Çocuk

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben Alperen Demir . Adımı, kullanıcı adım olarak kullandım, neden mi ? Düşünsenize sana 'xDomtiskafax'* diyor herkes. Adını bilmiyorlar. Neye yarar ki yazdıkların ?
    Benim vatanım da gözümün nuru da Türkiye. Adana sında doğdum gözümün nurunun. Herkesin hor gördüğü ama güzellikler ile dolu olan güzel bir şehirde. Marco Polo bile Adana ya ayak,demir attığında, bastığında beğenmemiş, şöyle bahsetmiş seyir defterinde:
    ' Kötü bir iklim, her yer sıcak, halk perişan..''**
    Ey Marco Beyfendi , bilir misin o sefil halkın içindeki imanı,dostluğu,sevgiyi ! Bilemezsin tabi... Gökten binlerce lira yağsa, parayı toplayıp ... Hayır ! Çalmıyorlar, parayı alıp atmıyorlar cebine. Sahibini arıyorlar! Böyle bir milletin, dedenin torunuyum ve gurur duyuyorum.
    Uzatmayalım hala öğrenim görüyorum ve galiba ölene kadar da göreceğim. Bakmayın halime, notlarım iyidir. Sonra '' Bilgisayarın başından kalk, ders çalış '' demeyin, sinirlenirim azcık.
    Amma yazdım ve beni tanımadınız bile. Hani şu Online olayı var hani. He canımın içi ondanım ben de. Bilgisayar benim için bir araç. Para kazanmak, uğraş edinmek, yazmak için...
    Aklıma gelirse ekleyeceğim not olarak benim işte bu, ne fazla ne eksik...

* Nereden aklıma geldi bilmiyorum ama yapmayın böyle şeyler, anlatılmak isteneni anlayın yeter.
    ** Bu seyir defterinden alıntı değil. beğenmediği doğru ama seyir defterine ne yazdı bilemem.

Dipnot : Manuel yazdım başlığa neden mi ? Otomatik değil ya ondan...

2. UçanTabut

UçanTabut Fıstığın dibi

Aldığı Beğeni:
    211
    Ödül Puanları:
    63
    anlatım dilini çok beğendim hoşgeldin :) ben adımı kullanmadım kısaca tabut derler :D :D adımı sorsan kimse bilmez filan :D

3. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113
    Ece de bunu begendi.

Sana forumu diriltme gorevini verdik gitti. :) Hadi kolay gelsin.
    Memnun olduk.

4. Deave

Deave Misafir

Şırdandan bahsetmediğin iyi olmuş kardeş. bende oldum memnun.

5. AlperenDemir

AlperenDemir Pozitif Çocuk

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Şırdan sevmem kardeşim ama bahsetmem lazımdı, ayıp etmişim :) Kadı Kızı af buyur ama Ece kim ? Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ..

Last edited: 13 Aralık 2013
  6. Lé kATuVale

Lé kATuVale ALIKANKA007

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    673
    Ödül Puanları:
    613
    m.o. alperen

Sayfayı Paylaş