Nikbinlik kimdir?

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve Nikbinlik tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Herkese merhaba. Foruma yeni kayıt olmuşlunuyorum. " Peki neden Nikbinlik? " diyenler olabilir. Nazım Hikmet şiirlerini çok severim. Bilindiği üzere başlığını almış olduğum şiir " Güzel günler göreceğiz çocuklar.. " sözleriyle başlar. Güzel günler görme umudu ile....
    Kitaplardan alıntı yapmayı çok severim. Bu yüzden sık sık karşılaşacaksınız. Belli bir markanın kurşun kalemlerinden koleksiyon yapan bir akıl hastasıyım. Bu yüzden değişik her türlü kalem hediye alınır. :D Bana sorarsanız tabi ki pamuk gibi bir insanım. Çabuk sinirlenmem ama bir tartışma konusu veya haklının hakaret yemesi konusunda lafımı esirgemem bilesiniz. Konular üzerine bilgim düzeyinde aydınlatma sağlayabilirim. İngilizce ile sorun yaşayan arkadaşlara sesleniyorum elimden geldiğince yardımcı olurum. Dizi manyağıyım ayrıca - yabancı diziler tek tercihimdir.Defterleri, renkleri, kitapları, filleri severim.
    Kocaman baş parmakları olan bir insanım. Ne gerek var bunu söylemeye demeyin onlarla barışmaya çalışıyorum. Neden bilmiyorum ağlanacak en kötü durumlarda bile kolayına ağlayamam - zamanında çok papatya çayı içmiştim ondan oldu sanırım. :confused: Kader. Kendimi severim. Bu da yeterli sanırım.
    Şimdilik bu kadar. Bu arada astronot adam şeklinde yeni bir okuma lambası aldım. Çok şeker. :diss:

balamnaz bunu beğendi.
  2. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    hoşgeldiniz:)

bende sezai karakoç şiilerini severim bir yatağın üstünü dolduracak kadar ayraç koleksiyonu yaptım pek farklı sayılmayız:)

balamnaz bunu beğendi.
  3. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Ben de biriktiriyordum da onları ya dayanamayıp arkadaşlara ya da kardeşlere verince bu böyle olmuyor arkadaş dedim!. Bıraktım. Hoş buldum ama boş buldum buraları. :)

balamnaz bunu beğendi.
  4. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    eskiden buralar hep dutluktu dolar taşardı yazlarıı kimseler kalmadı şimdi:)

balamnaz bunu beğendi.
  5. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Haha. Kimsesinden geçtim pek konu bulamadım güncel olan. :D

balamnaz bunu beğendi.
  6. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    ama kaliteli insanlar kaldı az ama öz yani;)

7. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Şimdilik gördüğüme göre izdivaç konuşmaları dolanıyor ortalıkta. Bu da ön yargılı olmama sebep oldu, ama henüz tam olarak incelemiş değilim. Göreceğim. Bu arada Leyla ile Mecnun geri dönüyormuş diye bir haber okumuştum. Gözümüz aydın -eski tadı olur mu bilinmez ama... :confused::)

8. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    eski tadı olmaz keşke efsane olarak kalsaydı herşey zamanında güzel sulandırmamak lazım

9. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Bayram gibi. Leblebi tozu gibi. :(

10. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    ilkokulda ki platonik aşk gibi diyelim:)

11. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Fark şu ki leblebi tozu hala var ama eski tadı yok. ilk okuldaki platonik aşk hiç yok. :eek:

12. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    dur bakayım faceden bulurum belki evlenmiştir kesin:)

13. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Allah bir yastıkta kocatsın. :confused::D

14. sarımurat

sarımurat Active Member

Aldığı Beğeni:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    amin amin beddua edecek değiliz:)

15. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

16. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    951
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle hoşgeldin ;)
    ayrıca izdivaç konuşmaları dediğin konu yıllardır birbirini tanıyan insanların espirileridir :)

hem nasıl güncel konu yokmuş,millete gına geldi konu açmamdan çok alındım çookk :diss: önyargılar yıkılmak için vardır ;) hoşgeldin tatlım,ben üye olduğumda da sakindi buralar sonra bir yeşerdik,bir yeşerdir,budama mevsimine geçiş yapmak zorunda kaldık :( belki klavyen uğurlu gelir eskisinden daha iyi oluruz olmaz mı ? ;)

17. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Foruma yeni gelince cahil cühela saydım demek ki kendimi konularınız adına ondandır. Olur bal gibi de olur. Tekrar hoş buldum dememle birlikte şunu da eklemeliyim "Nikbinlik kimdir?" kısmına: Nikbinlik içinde bulunduğu sohbetlerde kendisine " Yeah beybi, canım, tatlım, şekerim vs." gibi sözlerle hitap edilmesinden hoşlanmayan bir insandır. Bu da huy meselesi işte. Bir türlü alışamıyor insan. Selam olsun forumun engin tecrübeli insanları! :diss::D

balamnaz bunu beğendi.
  18. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    951
    Ödül Puanları:
    113
    bende sevmem tatlım,cicim lafını ama arada yazasım gelir :D

19. Nikbinlik

Nikbinlik Misafir

Herkes için insanlar haddini aşmadığı sürece bir iki kereden bir şey olmuyor. :D

20. yazanadam

yazanadam Member

Aldığı Beğeni:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    neşeli günler demek değil miydi ?

Sayfayı Paylaş