POPSTAR 2018 KANAL D

Konusu 'Televizyon Dünyası' forumundadır ve yazanadam tarafından 16 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. yazanadam

  yazanadam Member

  Mesajlar:
  55
  Aldığı Beğeni:
  15
  Ödül Puanları:
  8
  İlk bölümü 14 Mart akşamı yayınlanan Popstar 2018 bize nostaljik anlar yaşattı. İlk kez 15 yıl önce karşımıza çıkan program yenilenen formatıyla tekrar televizyonda.

  Bu sene jüri koltuğunda daha önceden izlediğimiz Armağan Çağlayan, Bülent Ersoy, Can Bonomo ve Deniz Seki var. Yarışmacılar onları etkilemek için ellerinden geleni yapacaklar. Jüri de ilk haftaki performansıyla izleyenlere eğlenceli zaman geçirteceklerinin işaretini verdiler.

  14 yarışmacı her hafta seçtikleri eserleri seslendirerek o haftanın kazananı olmaya çalışacaklar. Arabesk seslendiren Arzu’dan alternatif rock söyleyen Merve-İrem ikilisine oldukça geniş bir yelpaze var. Jüriyi ve halkı etkilemek kolay olmayacak.

  Bu sene ilk kez uygulanan ve Türk mühendislerin tasarladığı tablet sistemi ile jüri izledikleri performansa bir bar üzerinden oy veriyor. Beğenmedilerse ekranda üzülen, kızgın surat çıkıyor ancak beğenirlerse bunlar yerini gülen suratlara kalplere bırakıyor.

  Haftanın kazananını ise yine halk belirlemekte. Program sırasında kanald.com.tr ye girerek istedikleri yarışmacıya oy verebiliyorlar. İlk bölümün kazananı ise sergilediği duygulu performansla halkın beğenisini toplayan Salih Zülüfoğlu oldu.
   
 2. ucaksever

  ucaksever Member

  Mesajlar:
  50
  Aldığı Beğeni:
  8
  Ödül Puanları:
  8
  Geçen haftaya göre daha iyi gidiyorlar. Daha farklı tarzlarda söyleseler daha iyi olacak. Can Bonomo kendi tarzını yarışmacılara benimsetse de arabesk dışında başka performanslar izlesek. Orkestra çok iyi çalıyor zaten. Bülent Ersoy'la Deniz Seki'de mikrofonu alıp söylemeye başladıysa Popstar olmuş demektir.
   
 3. mutluyesim

  mutluyesim Member

  Mesajlar:
  33
  Aldığı Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Dün akşam Armağan Çağlayan için hazırladıkları sürpriz çok hoştu. Kızıyor falan ama annesi de Canan Karatay'a benzemiyor mu ya :D:D Nice mutlu yıllara olsun inşallah Allah hepimize uzun ömür versin :)
   
 4. yazanadam

  yazanadam Member

  Mesajlar:
  55
  Aldığı Beğeni:
  15
  Ödül Puanları:
  8
  Çok benziyorlar Yeşim Hanım evet :D Güzel bir bölüm oldu ama Melisa'nın elenmesi beni biraz şaşırttı beklemiyordum açıkcası
   

Sayfayı Paylaş