ReyizLer!! (blackati)

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve blackati tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48
    Selam reyizler baktım herkesin bi otobiyografisi var neden bende eksik kalim dedim ve başladım yazmaya

adım atilla ama kimse bana atilla demez kısaca ati derler hatta askere ilk gittiğimde komutana tekmil verecem atilla arslan demiştim tamam ati geç yerine demişti ulan dedim budamı biliyo neyse yaşım 23 1 ay sora 24 olcam ölmesem. karadenizin en kuzey noktası olan SİNOP'da oturuyorum. Lise mezunuyum üniversite okurken kovuldum ve askere gitmek zorunda kaldım :D lakabım reyiz'dir boş zamanlarımda içiyorum çok içerim hemde koy önüme kasa kasa içerim o derece pisliğin tekiyim :D lise zamanlarımda karakalem çizer oyalanırdım hala çiziyorum gerçi ama arada sırada neyse mesleğim taksicilik arkadaşla ortak aldığımız taksimiz var kafamıza göre takılırız aldığımız para ertesi güne biter o ayrı :D sinopta doğdum sinopta yaşıyorum evin küçük oğluyum büyük oğlu yani abim kastamonuda öğretmen peder bey emekli annemde ev hanımı gülmeyi çok severim hayatı umursamam anı yaşarım dolu dolu yaşarım hemde ölümlü dünya bugün varız yarın yokuz o yüzden herşeyi yaparım dolu dolu en nefret ettiğim şey geğirmek böyle karşımda biri yapsın dayanamam boğasım gelir en sevdiğim şey açık sözlü olmam asla içimde saklamamam her şeyi yüzüne söylerim açık sözlüyüm yani utanma özelliğim yok asla hemde yüzsüzüm küfür ederim saçmalamayı severim böyle değişik bi insanım hee en büyük korkumsa kan böylede cins bi yapım var kan gördümü bayılırım ha kafamda kurunca ha görünce bi kere sinemada bi filmde bayılmıştım o derece :D neyse çok konuştum ben bende böyle biriyim bende sizi seviyorum :D

2. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    146
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: ReyizLer!!

Hem içiyorsun hem de geğirilmesinden hoşlanmıyorsun, üzüldüm durumuna.. Hele şu kan mevzusu çok fena.. "Nasılsa ölmeyecez mi lan" deyip 9 kişi bindikleri arabayla gazı kökleyen ve kontrolü kaybedince hayatlarının kıymetini anlayan arkadaşlarım geldi aklıma.. Doğru tabi bugün varız yarın yokuz.. :)

3. cemom

cemom sarıl bana sımsıkı

Aldığı Beğeni:
    65
    Ödül Puanları:
    48

biz de seni seviyoruz ati.

4. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

evet bende geğiriyorum ama adabımla :D kan mevzusu bi gün yenecem inşallah çocukluğumdan beri korktuğum şey ve evet reyiz dünyaya kazık çakmadık o yüzden dolu dolu yaşamalısın hayatı dediğim gibi bugün varız yarın yokuz ve herkez gibi bende sevdiklerimi çok erken kaybettim işte bu yüzden hayatı umursamıyorum gönlümce yaşıyorum sonuna kadar..

5. çıfıt

çıfıt Banlandı

Aldığı Beğeni:
    38
    Ödül Puanları:
    0

Sinopta mı yaşıyosun :eek:

Aşık olduğum memleket :romeo:

6. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    131
    Ödül Puanları:
    63

tekrardan memnun oldum ati geç yerine :romeo:

7. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    951
    Ödül Puanları:
    113

ati memnun oldum,alkole hayır :icon_ban:

8. Best ModeL

Best ModeL Falan Filan~

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    48

Kimse Atilla demezmiş bn hariç :p Atillacım :diss:
    Çok memnun Oldum tekrar seni tanıdğıma.Ne güzel ev de tek kaldın abin yok hayat sana güzel :hıh:
    Kan görmeye dayanamıyorsun demek,muhaha pis elime düştün :diss: film de bayılmış bide haha :D
    Kıyamam.:uyz:

9. UnFoRTuNaTe

UnFoRTuNaTe ArTiN Abİ

Aldığı Beğeni:
    52
    Ödül Puanları:
    48

terbiyesizin önde gidenisin kanka :D benimle bir kez olsun içmedin .........

sinopa gelip topuklarına sıkacam senın :) bana da içirmezsen :D

10. galileo

galileo Banlandı

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kandan adam mi korkar ya. ben kucukken bidefasinda bizim bi horoz vardi kucuk butuk demeden mahalledeki kimi gorse takiliyodu pesine kopek gibi tum ahali rahatsizdi tez vurdurun kellesini diyolardi. neyse sonunda emir buyuk elden babam eli mahkum cagirdi horozu dedi abi senin is yas. tum mahalleyi rahatsiz ediyomussun sallandirmamiz icab ediyo seni prosedure gore :D iste sonra horozun idam sabahi geldi catti . horozun kelle uctu garibim cok severdim kendisini ozellikle benim de sevmedigim bikac cocuk vardi bana izin yoktu ama o sagolsun benim yerime hepsini 4 nala kosturuyodu o genis alanda :D
    neyse horozun kafasi kesildikten sonra bile tam 1-1.5 dakika kadar turladi kafasi olmadigi halde o horoz :/
    garibim o kadar hayat doluymus. be gordugum ilk gercek cinayetti :D aslinda korkunc bisey diye dusunuyodum ama daha ilginc olanin horozun kafasi olmadan nasi yurudugunun cevabi neydi :D tabi babam nerden biliyosa dedi o yasamiyo o ayaklari oyle kosma isteginden dolayi oyle kalmis birazdan duser dedi :D ve dogru cikti dedigi :D
    kandan korkuyorum dedin de bu geldi aklima :D

11. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

gel manyak beklerim :D

12. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

vay be psikopat horoza bak sen :D abi bayılacamı bilsem 2 3 bıçak darbesi daha atardım o horoza :D

13. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

eline düştüm valla ev kızı :D nerden dedim kan resimleriyle benimi korkutacan höyttt :D

14. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

sen yeterki içelim de panpa :D ayıpsın sabahlar olmasın :D :D

15. Best ModeL

Best ModeL Falan Filan~

Aldığı Beğeni:
    85
    Ödül Puanları:
    48

Evet :D bittin sen :diss: sadece şu 1 ay üstüne gelmicem sonrası bittin sen :diss: :p :D

16. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

eyvallah koca reyiz :)

17. blackati

blackati alkolik

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

zamanı gelince bırakıcam bacım :D

18. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    951
    Ödül Puanları:
    113

en doğru zaman,canın istediği zaman:diss:
    bırakın gitsin :D

19. UnFoRTuNaTe

UnFoRTuNaTe ArTiN Abİ

Aldığı Beğeni:
    52
    Ödül Puanları:
    48

saglam adamla içmek zaten ayrı bir zevk kanka :)

20. galileo

galileo Banlandı

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    0

benim tahminim horozun intikam icin geri geldigi olmustu da degilmis :D yada horoz iyi niyetliymis vazgecmis :D
    benim ilk tepkim baba tuyelim horoz intikam icin geliyo olmustu :/

Sayfayı Paylaş