saç ekimi

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve handeturkmen tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. handeturkmen

handeturkmen Member

Aldığı Beğeni:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    İsveç tıp teknolojisini Türkiye’ye getirerek danışanlarına bilimsel olarak hesaplamalar ile en iyi sonucu vermeyi hedefleyen İsveç Klinik ekibi olarak, yüzlerce kişinin başarılı sonuçlarla mutlu olmasını sağladığımızdan dolayı gururluyuz. İsveç Klinik ailesi olarak saç ekimi yaptıran mutlu danışanımızın bir yorumunu aşağıda bulabilirsiniz. Bu ve bunun gibi yorumlar bizim işimizi layıkıyla yaptığımız hissettirdiği için mutluyuz. Sizde estetik’le değişim için tercihim İsveç Klinik diyen yüzlerce kişiden biri olun hayatınıza mutluluk katın.

İsveç Klinik Saç ekim yaptıran mutlu danışanımızın bir yorumu:

Benim adım Suat Almanya'dan geliyorum. Bu saç dökülme olayı bende psikolojik sorunlar yaratmaya başladı. Nişanlımın yanında kendimi kötü hissetmeye başladım. Özgüven eksikliği ve kendini beğenmeme durumları çok olmaya başladı. Nişanlımda ara ara eskiden çok yakışıklıydın demeleri beni çileden çıkarıyordu. Korkum vardı ama yaptırmaya karar verdim. Çevremde pek çok kişi saç ektirdi ve bana İsveç Klinik önerdiler.

Bende numaralarını alıp aradım aklıma takılanları sordum ve cevaplayarak bana randevu verdiler. Havalimanı transfer ve otel konaklama dahil olarak bir fiyat aldım. Otel ve hastane arası ara transferlerimi de yaptıkları için çok memnun oldum. Bu problemsiz süreç beni çok mutlu etti. İsveç Klinik ekibi benim transferlerimi sağlayarak Kafamda hastane neredeydi otel neredeydi nasıl gidecektim soruları kalmadı. Hiç bir zorluk ve stres yaşamadan tüm süreç benim için çok güzel geçti bu yüzden çok mutluyum.

Suat Bey / Almanya

http://www.isvecklinik.com