Sahibini Arayan Mektuplar...

Konusu 'Aşk - Sevgi' forumundadır ve papati tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. papati

papati HuKuMsuZduR

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    İlk Mektup

Aramak... Ömür boyunca aramak... Yalnız seni aramak.. Paslı teneke kutularda küf kokan dolaplarda çerçevelerde tenhalarda ağaç diplerinde sonra vapurlarda trenlerde hep seni aramak. Belki bu şehirde değilsin. Ne çıkar? Seni arıyorum ya. Belki de aynı sokakta evlerimiz sabahları beni görüyorsun işime giderken. Sonra akşamı bekliyorsun alacakaranlığı... Beni bekliyorsun yada bir başkasını bir başkasını..

Hiç gel demeyeceğim sana.. Aramak neredeyse ben oradayım. Ayaklarım ne güne duruyor? Yok yok birden karşıma çıkma. Kaç saklan Seni aramak istiyorum.

Git bu şehirden haydi git. Dağlara çık o uzak dağlara. Rüzgarların krallığında hüküm sür. Baktın ki oraya da geldim yine kaç. Başını al açıl denizlere. Gemilerin en güzeli en büyüğü dilediğin limana götürmeli seni dilediğin yerde demir atmalı. Ben küçük bir balıkçı kayığı ile peşinden gelsem yeter. Seni arıyorum ya!

Bir yıl beş yıl on yıl değil; beşikten mezara kadar aramalı insan ama ne aradığını bilmeli. Yaklaşıp uzaklaşmalı aradığından. Okyanus dalgaları üstünde bir küçük tekne gibi alçalıp yükselmeli. Yalınayak koşmalı yollarda ayaklarını sivri taşlar kesip kanatmalı. Çöllerden geçmeli yolu yanmalı kavrulmalı. Sonra gözün alabildiğine ak soğuk ülkelere düşmeli. Buzlar kırılmalı ayaklarının altında üstüne kar yağmalı.

Bir gün bulacaksam bile parça parça bulmalıyım seni. Ayaklarını Afrika'dan getirip bir kağıt üzerine yapıştırmalıyım. Saçların Sibirya’da olmalı dudakların Çin’de. Gözlerin Hindistan'da bir mabudun gözleri olmalı. Ellerin İtalya'da bir heykelin elleri. Bulursam seni parça parça bulmalıyım. Yine de bir yerin eksik olmalı. Yeniden yollara düşmeliyim onu aramalıyım.

Ve tam seni tamamladığım anda ölmeliyim..

alıntıdır

fsm bunu beğendi.
  2. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    950
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Sahibini Arayan Mektuplar...

her zaman demişimdir,bana acı verenin görüp göreceği tek aşk ben olayım:icon_ban:

sonu hiç beklediğim gibi değildi,acı veren aşkı neden seviyoz ki biz:agla:

3. papati

papati HuKuMsuZduR

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48

kendimize acı çektirmek için olabilir mi:D

4. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    950
    Ödül Puanları:
    113

hakediyoz yani,odun adamları:agla:(sözüm meclisten dışarı demek isterdim:p:Dama bazıları alınsın üstüne canımı sıkmaya başladılar.:somurt:)

5. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    146
    Ödül Puanları:
    63

Sadistsin arkadaş :)

Yazıya gelecek olursak bir insan bu kadar araştırmanın sonunda mevlana yolundan başka bir yola çıkamaz... Dünyevi bir aşk ile tatmin olamaz..

6. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    950
    Ödül Puanları:
    113

değilim,fena mı işte dua ediyom gidenin ardından:kopkop:

7. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    146
    Ödül Puanları:
    63

Duana amin diyorum :)

"Acı olan aşkı neden seviyoruz!" a verdiğim cevaptı :)

8. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    950
    Ödül Puanları:
    113

hmm...analdım bende diğerine dedin sandım :D
    amin,amin.:popstar:

9. fsm

fsm Active Member