Sahte Para Dedektörü

Konusu 'İş Dünyası' forumundadır ve Gül_Ülkesi tarafından 10 Haziran 2018 başlatılmıştır.

 1. Gül_Ülkesi

  Gül_Ülkesi New Member

  Mesajlar:
  5
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  [​IMG]
  Paralar, aktif olarak piyasada dolaşımda olmalarıyla beraber ekonominin sürdürülebilirliğinde önem taşırlar. Merkez Bankası tarafından basılan paraların haricinde
  sahte para ile karşı karşıya kalabilmek de son yıllarda sıklıkla görülen durumlardan biridir. Gerçek parayla ayırt edilemeyen seviyede olan veya gözden kaçırılan sahte paralar nedeniyle maddi açıdan zarar yaşanabilmektedir. Paranın sahte olup olmadığının anlaşılabilmesine olanak sağlayan sahte para dedektörü sayesinde, her zaman paraların kontrol edilebilmesi mümkündür. Sahte para için algılayıcı sisteme sahip olan sahte para dedektörü ile gerçekleştirilen okuma işleminde, paranın yasal olup olmadığı uyarısı alınabilmektedir. Sahte paralar nedeniyle zarar yaşamak istemeyen bireyler ve işletmeler için kullanılması gerekli olan sahte para dedektörü sayesinde, her zaman gerekli önlemi alabilmek mümkündür.

  [​IMG]

  Sahte Para Dedektörü Maddi Zararı Önler

  Sahte para dedektörü sisteminde UV ve kızılötesi ışınlarının kullanılıyor olması sayesinde, sahte tüm paraların uyarı vermesi mümkün hale gelmektedir. Farklı boyutlarda tasarlanan yapılarıyla beraber pratik kullanım avantajını da beraberinde getirirler. Sahte para dedektörü tarafından sağlanan kontroller sayesinde yaşanabilecek olan tüm problemler önceden tespit edilebilir. Parayı her yönden okuyabilme özelliğine sahip olan teknolojideki sahte para dedektörü kolaylıkla her zaman paraların gerçek olup olmadığına yönelik doğru tespit sağlanabilir. Sürekli olarak para akışının bulunduğu yerler için özellikle kullanılması bir zorunluluk haline gelen sahte para dedektörü ile birlikte, her zaman maddi açıdan güven sağlanabilir.
  [​IMG]
  Sahteciliğin önüne geçilmesi ve firmaların ve kişilerin zarar görmemesi için üretilen sahte para dedektör modellerini Still pro Para(Banknot) Dedektörü | Teknosay - Para Sayma Makinesi, Bozuk Para Sayma Makinesi, Evrak İmha Makinaları sitesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş