Sigara bıraktıktan ne kadar sonra canın çekmez

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve Misafir tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Duygu2525

Duygu2525 Misafir

Merhaba tam 6 sene sigara içtim günde bir buçuk paket 4 ay önce bıraktım alen carr videoları izledim sigara bırakan kişilerin videolarını izledim başıma neler geleceğini bilerek bıraktım herkes gibi ilk hafta zordu giderek etkisi azaldı şuanda çok nadir aklıöa geliyor

2. oğuzhankocak

oğuzhankocak Member

Aldığı Beğeni:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    15 güne kadar canın ister sonrasında yokluğuna alışırsın

3. Loresimaas

Loresimaas Misafir

Malesef hi başlamam dedigim sigaraya lise 3 de ozentilik biraz da ergenlik cagininçverdigi isyan ruhu ile başladım. Yaklaşık 4 sene kullandım suan üniversite 3. Sınıf ogrencisiyim. 30 yillik tiryaki degildim belki ama kendimi 30 yıllık tiryaki gibi hissediyordum asla birakamam gibi. Bir kafeye oturdugumda elimde bir dal sigara olmadan nasil muhabbet edecektim veya nasil yemekten sonra sigara yakmadan doyacaktim? Guzel koku zaafiyetim vardi ve saçlarıma sigara sinmesi elimin sigara kokması dış fircamdan ayrilamamam sinir bozucu hale gelmisti. Vucuduma surdugum hiçbir spreyin kokusu sigarayi onlemiyor ve sigara icmeyenlerin yaninda utaniyordum. Geceleri nefes alamamam nefes darligimin olmasi ve ogrenci oldugum icin maddî olarak zorlanmam da cabasiydi. O son sigarami sondururken sensiz daha mutlu olacagim dedim. 8 gundur icmiyorum. İcmeyi dusunmuyorum spor ve egzersiz yapıyorum evde. Kilomu korumak önceliğim. Umarim boyle istikrarli kalırim

4. Akıntoprak

Akıntoprak Member

Aldığı Beğeni:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bir çok alışkanlık 21 gün sürer. 21 gün boyunca içmezseniz büyük bir çıtayı zaten aşmış olursunuz.

Sayfayı Paylaş