slogan bulamadım

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve Çürük Vişne tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Çürük Vişne

Çürük Vişne Banlandı

Aldığı Beğeni:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar. ilgi çekici bi başlık bulamadığım için direnişin efsane duvar yazısını kullanayım dedim. beni zaten az çok tanıyorsunuz diye tahmin ediyorum ama bu furyaya ben de katılıyorum. adım hanife. 19 yaşındayım. istanbul'da yaşıyorum. aslen kastamonuluyum.

şu an afyon kocatepe'de okuyorum. afyon'a ilk geldiğim zaman küçük çaplı bi depresyon geçirdim. çünkü ailemden, arkadaşlarımdan ve yaşadığım yerden ilk kez ayrılıyordum. tam bi ana kuzusuyum. ilk zamanlar kendimi karahisar kalesi'nden atmayı falan düşündüm ama yükseklik korkum yüzünden kaleye çıkamazdım. oda arkadaşlarımın çok iyi insanlar olmaları ve kaymaklı lokumlar sayesinde neyse ki bu dönemi çabuk atlattım. kaymaklı lokum hakikaten çok güzel.

ailemin tek çocuğuyum, bunu dile getirene kadar şımarıklığım hakkında herhangi bi yorum yapmayanlar, tek çocuk olduğumu öğrenince şımarık olduğumu söylerler. galiba şaka yapıyorlar ama ben artık alıştım.

ortaokuldayken kısa bi süre amatör olarak hentbol oynadım. iyi oynuyordum bence ama dersaneye yazılıp lise giriş sınavına hazırlanmaya başlayınca bıraktım. keşke bırakmasaydım, çünkü sınava hiç mi hiç çalışmadım. başarılı bi öğrenciydim ama özellikle sınava hazırlandığım zamanlar çok haylazdım. dersanenin yaptığı seviye tespit sınavında nasıl olduysa baya iyi bi puan yaptım ve derece sınıfına yerleştirildim. fakat tüm arkadaşlarımın alt sınıfta olması, o sınıfta tanıdığım kimse olmaması ve herkesin acayip çalışkan olması dolayısıyla annemi kolundan tutup dersane müdürüyle konuşturdum ve kendi isteğimle kendimi alt sınıfa aldırdım. annem bunu lise hayatım boyunca başıma kaktı, allahtan üniversiteyi kazandım da şimdi ses etmiyor. :D o elimin tersiyle ittiğim sınıftaki arkadaşlar baya iyi okullar kazandılar ama ben pişman değilim, yine olsa yine yaparım. skdjfsf. sınavdan sonra, çok da kötü olmayan ama herhangi bir anadolu lisesine yetmeyen puanımla o aralar pek revaçta olan "meslek lisesi, memleket meselesi" sloganının gazı ile bi meslek lisesine kayıt yaptırdım. okula kaydolurken bile meslek lisesinde yapamayacağımı biliyordum. o zamanlar ilk yıl meslek liseleri düz liselerle aynı eğitimi veriyordu. ben de ilk yılın sonunda aileme orada okumak istemediğimi, düz liseye geçmek istediğimi söyledim. onlar da bu kararıma destek verdiler ve ikinci yıl düz liseden devam ettim. hayatım boyunca verdiğim en önemli ve mantıklı karar budur, ama hâlâ en yakın ve samimi olduğum arkadaşlarım lisenin ilk yılında tanıştığım arkadaşlarımdır.

hayatımın sloganı "seversem abartırım"dır. sevince gerçekten insan gibi sevmiyorum. ergenlik dönemimde yıllarca zeki kayahan coşkun'un radyo programını dinledim ve kendisine psikopatça bi hayranlık besledim. benden bahsederken zeki'yi es geçmek cidden olmaz. o zamanlar beni tanıyıp da zeki'ye olan hayranlığımı bilmeyen tek kişi yoktur. ne kadar gösterisi varsa gittim, ne kadar kitabı varsa okuyup imzalattım. ergenlik bitince normale döndüm ama onun sayesinde çok sağlam insanlarla tanıştım. şimdi hepimiz zamanında zeki'ye olan hayranlığımızı hatırlayıp kendimizle dalga geçiyoruz.

birçok kişiden duyduğum kadarıyla "benimle uğraşmak" çok eğlenceli bir şeymiş. başkasına yapınca fırçayı yiyorlarmış ama galiba benim alınganlık eşiğim biraz yüksek, ya da arsızlığımdan mı bilmiyorum ama insanların benimle fazlasıyla uğraşmalarını beni çok sevmelerine bağlıyorum. asdfg.

bi de en büyük korkum yanlış anlaşılmaya kurban gitmektir. çünkü talihsiz bir yanlış anlaşılma sonucu çok sevdiğim bi arkadaşımı kaybettim ve sorunu çözmek için herhangi bi adım atamadım. bu hâlâ içimde yara. bu yüzden insanlara kendilerini ifade edebilme fırsatı vermek gerektiğini düşünürüm ve bi şeyi ilk ağızdan duymadan yorum yapmamaya çalışırım.
    daha ne yazsam bilemedim, galiba fazla uzattım. sonuna kadar okuyabileni tebrik ederim, bitti bu kadar.

2. şeffafımsı

şeffafımsı Banlandı

Aldığı Beğeni:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: slogan bulamadım

Bence burada bitirmişsin olayı, olmuşsun, bence tamamdır. Çok memnun oldum fişnecim, ilk yorum benden olsun :)

3. Kırmızı Kara

Kırmızı Kara Banlandı

Aldığı Beğeni:
    18
    Ödül Puanları:
    0

hentbol candır, bırakılmaz :/ şu eğitim sistemi yüzünden sporcu çıkmıyo zaten bizden.

4. İremduygu

İremduygu Siyah Beyaz

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    1.762
    Ödül Puanları:
    113

memnun oldum hanife :kih:

5. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    131
    Ödül Puanları:
    63

Otobiyografinizi bizlerle pahlaştığınız için teşekkürler hanife hanım

6. CULT

CULT Banlandı

Aldığı Beğeni:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Her şeyi yazmamış beyler, Hanife deği bu Han. asdf

7. Konfüçyüs

Konfüçyüs Sarı Lacivert

Aldığı Beğeni:
    28
    Ödül Puanları:
    38

sonuna kadar okudum, pişman değilim.
    tanıştığımıza memnun oldum

8. DeJa Vu

DeJa Vu Banlandı

Aldığı Beğeni:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Anaya babaya zulüm.Böyle evlat düşman başına :p
    Dünyanın şeysini yazmışsın da üniversitede ne okuyon onu yazmamışsın.
    Bundan sonra ben de seninle uğraşayım bari bana da eğlence lazımdı :D

9. Çürük Vişne

Çürük Vişne Banlandı

Aldığı Beğeni:
    46
    Ödül Puanları:
    0

ya sen bi de feysbuk adresimde eklisin, insan bi açar bakar. sınıf öğretmenliği okuyorum. :D

10. insan_yavrusu

insan_yavrusu bilemedim ben

Aldığı Beğeni:
    38
    Ödül Puanları:
    48

tebriği aldım, gidiyorum. :romeo:

selam hanife, naber? :uyz:

11. DeJa Vu

DeJa Vu Banlandı

Aldığı Beğeni:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Ben zaten biliyodun kii. Bilmeyen arkadaşlar öğrensin diye söyledim :D

12. Çürük Vişne

Çürük Vişne Banlandı

Aldığı Beğeni:
    46
    Ödül Puanları:
    0

içim rahatladı, iyi etmişsin. :D

13. DeJa Vu

DeJa Vu Banlandı

Aldığı Beğeni:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Bir laf var bilmem bilir misin. Duydugum kadariyla soyluyrm :D
    Atatürk demişki; Bana türkiyenin her yerinden bir ayı getirin, kastamonudan kimi getirirseniz getirin.
    Bu lafin asli astari var mi ? Önemli olan kimin söyledigi degil cümlenin anlatmak istedigi dogru mu onu merak ettim :D

14. MeLoDy ` ~

MeLoDy ` ~ Misafir

Memnun olmuş bulunuyorum hanife hanım:p
    saygılar <3 ahah

15. Çürük Vişne

Çürük Vişne Banlandı

Aldığı Beğeni:
    46
    Ödül Puanları:
    0

ahahah oceanborn reisin kastamonulu olması bile kafanızdaki kastamonu imajına olumlu etki yapmıyo mu ya? :(

Last edited: 25 Temmuz 2013
  16. DeJa Vu

DeJa Vu Banlandı

Aldığı Beğeni:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Onun kastamonulu oldugunu bilmiyorum ki :D
    Hem lafim size degil kız. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz niye söylenmiş bu laf :D Erkekleri çok kaba diye duymustum. (istisnalar kaideyi bozmaz, sadece kendini temize cıkarır ) :D

17. Çürük Vişne

Çürük Vişne Banlandı

Aldığı Beğeni:
    46
    Ödül Puanları:
    0

yoo, hepsi gayet kibar insanlar canım. sen yanlış duymuşsun. :D

18. DeJa Vu

DeJa Vu Banlandı

Aldığı Beğeni:
    7